Bernardýni
 
 
 

Ch. Viktor od Strážců hor

Viktor Špilberka 2023

CHOVNÝ PES / STUD DOG

*22.4.2021, DKK / HD: B, DKL / ED: 0/0
KVH / hight: 83 cm, DNA profile
majitel / owner: Jan Bendl

Tituly / Titles:

Šampion Švýcarska / Swiss Show Champion
Šampion Litvy / Lithuanian Champion
Šampion Dánska / Danish Champion
Šampion Slovenska / Slovakian Champion
Český šampion / Czech Champion
Šampion ČMKU / Champion CMKU
Český Grand šampion / Czech Grand Champion
Slovenský Grand šampion / Slovak Grand Champion
Český junior šampion / Czech Junior Champion
Klubový vítěz mladých 2022 / Junior Club Winner 2022 (Alekšnice SK)
Vítěz Speciální výstavy mladých 2022 / Junior Specialty Show Winner 2022 (Žamberk, CZ)
Klubový vítěz 2023 / Club Winner 2023 (Němčice, CZ)
Vítěz speciální výstavy 2023 / Specialty Show Wineer 2023 (Žamberk, CZ)
JUNIOR BEST OF DAY - Mezinárodní výstava psů Litoměřice - CZ 2022
RES. JUNIOR BEST IN SHOW - Mezinárodní výstava psů Litoměřice - CZ, 2022
JUNIOR BEST IN SHOW - Národní výstava psů Mladá Boleslav - CZ, 2022
JUNIOR BEST IN SHOW - VIII. Speciální výstava Žamberk, CZ 2022
JUNIOR BEST IN SHOW - Klubová výstava Žamberk, CZ 2022
BEST IN SHOW - Klubová výstava Němčice, CZ 2023
BEST OF DAY - Národní výstava Klatovy - CZ, 2023
RES. BEST IN SHOW - Národní výstava Klatovy - CZ, 2023
BEST IN SHOW - Mezinárodní výstava Druskininkai - LT, 2023
BEST OF DAY - Mezinárodní výstava Mladá Boleslav - CZ, 2023
RES. BEST IN SHOW - Mezinárodní výstava Mladá Boleslav - CZ, 2023
BEST IN SHOW - Speciální výstava Žamberk - CZ, 2023
BEST IN SHOW - Klubová výstava Žamberk - CZ, 2023
BEST OF DAY - Mezinárodní výstava České Budějovice - CZ, 2023
RES. BEST IN SHOW - Mezinárodní výstava České Budějovice - CZ, 2023


6 x CAJC CZ, CAJC SK, 6 x BOJ, 24 x CAC, 21 x CAC ČMKU, 7x CAC SK, 4 x CAC CH, CAC DK, CAC LT, CWC, 2 x r.CAC CH, Národní vítěz 2022, 4x Národní vítěz 2023, 2x Národní vítěz 2024, 24 x CACIB, 2x res.CACIB, 3x BOS, 2x Best male, Alpensieger 2022, 37 x BOB, 3 x Junior BIG, 6 x BIG, 5 x BIG 2, 3 x BIG 3, 3x BIG 4, BIG 5, 2 x Junior BOD, 3 x BOD, 3 x Junior BIS, Res. Junior BIS, 3 x Res. BIS, Klubový vítěz mladých 2022 (SK), Vítěz Speciální výstavy mladých 2022, Klubový vítěz 2023, Vítěz speicální výstavy 2023, Nejlepší pes, 3 x BISS, BIS

Výstavy / Shows:

MVP České Budějovice, CZ (14.4.2024): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS (Viera Staviarska, SK)
NVP Swiebodzice, PL (7.4.2024): výborný 1, CWC, Nejlepší pes, BOB (Leoš Jančík, CZ)
NVP Brno, CZ (17.3.2024): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB, BIG 2 (Václav Chovanec, CZ / Gabriela Höllbacher, A)
MVP Nitra, SK (18.2.2024): výborný 1, CAC, CACIB, BOB, BIG (Leoš Jančík, CZ / Siret Lepasaar, EST)
MVP Nitra, SK (17.2.2024): výborný 1, CAC, CACIB, BOB (Otakar Vondrouš, CZ)
MVP Nitra, SK (16.2.2024): výborný 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2 (Marko Lepasaar, EST / Otakar Vondrouš, CZ)
MVP Brno, CZ (27.1.202): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG 4 (Renata Cepková, CZ / Miroslav Václavík, CZ)
MVP Brno, CZ (27.1.202): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG 4 (István Orcsik, RS / Bojan Matakovič, HR)
Šampion šampionů Brno, CZ (26.1.2024): res.BIG (Miroslav Václavík, CZ)
NVP Brno, CZ (7.1.2024): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB, BIG (Edita Heitel, CZ / Renata Cepková, CZ)
MVP Praha, CZ (10.12.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG 3 (Sunčica Lazič, SRB / Karel Frank, CZ)
MVP Praha, CZ (9.12.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB Stephen Kinsella, IRL)
NVP Brno, CZ (3.12.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB, BIG 3 (Karel Frank, CZ)
MVP České Budějovice, CZ (8.10.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG, BOD, res.BIS (Miroslav Václavík, CZ / Petra Márová, CZ / Mile Aleskoski, MAC)
Klubová výstava Žamberk, CZ (24.9.2023): výborný 1, CAC, Nejlepší pes, BOB, BIS (Alenka Černe Sedej, SLO)
Speciální výstava Žamberk, CZ (23.9.2023): výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS (Kevin Young, ZA)
MVP Klatovy, CZ (17.9.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB (Ladislav Kukla, CZ)
MVP Olomouc, CZ (10.9.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG 2 (Olga Dolejšová, CZ / Željko Lozič, RB)
WDS Geneve, CH (26.8.2023): výborný 2, res.CAC (Štefan Šinko, SLO)
MVP Mladá Boleslav, CZ (20.8.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG, BOD, RES.BIS (Lenka Fairaislová, CZ, Renata Cepková, CZ, Otakar Vondrouš, CZ, Laurent Heinesche, LUX)
MVP Druskininkai, LT (6.8.2023): výborný 1, CAC, CACIB, SHOW WINNER, BOB, BIG, BIS (Jaroslav Matyáš, SK, Nemanja Jovanovic, RS, Sergeiy Slukin, UA)
NVP Mladá Boleslav, CZ (16.7.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB, BIG 2 (Tibor Havelka, SK, Martina Kučerová, CZ)
NVP Klatovy, CZ (2.7.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB, BIG, BOD, res.BIS (Jiřina Jandová, CZ, Lenka Fairaislová, CZ, Antonín Karban, CZ)
MVP Brno, CZ (25.6.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS (Denk Csaba, HUN)
MVP Litoměřice, CZ (28.5.2023): výbroný 1, CAC, CACIB, BOB (Martina Kučerová, CZ)
Evropská výstava Herning, DK (18.5.2023): výborný 1, CAC, CK, BEST MALE 2, res.CACIB (Jørgen Hindse, DK)
Klubová výstava Němčice, CZ (22.4.2023): výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS (Kimmo Mustonen, FIN)
MVP České Budějovice, CZ (16.4.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB (Tibor Havelka, SK)
NVP Brno, CZ (2.4.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB, BIG 4 (Viera Staviarská, SK / Karel Frank, CZ)
MVP Nitra, SK (18.2.2023): výborný 1, CAC, CACIB, BOB (Martina Ellerová, SK)
MVP Brno, CZ (28.1.2023): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG 5 (R. Cepková, CZ / J. Vasco Pocas, PT)
MVP Geneva, CH (20.11.2022): výborný 1, CAC, res.CACIB (Bernard Léger, CH)
MVP Geneva, CH (19.11.2022): výborný 1, CAC, CACIB, Alpensieger, BOB (Christine Wiederkehr, CH)
MVP Geneva, CH (18.11.2022):výborný 1, CAC, CACIB, BOB (Bruno Nodalli, IT)
NVP Geneva, CH (18.11.2022): výborný 1, CAC, Best male (Cristian Stefanescu, RO)
MVP Bratislava, SK (23.10.2022): výborný 1, CAC, CACIB, BOB (Jaroslav Matyáš, SK)
MVP Bratislava, SK (29.10.2022): výborná 1, CAC, CACIB, BOB (Rony Doedijns ,NL)
MVP Bratislava, SK (28.10.2022): výborná 1, CAC, CACIB, BOB (Leoš Jančík, CZ)
MVP České Budějovice, CZ (9.10.2022): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG 2 (Renata Cepková, CZ)
Klubová výstava Žamberk, CZ (25.9.2022): výborný 1, CAJC, BOJ, JBIS (Uschi Eisner, A)
Speciální výstava Žamberk, CZ (24.9.2022): výborný 1, CAJC, Vítěz Spec. výstavy mladých 2022, BOJ, JBIS (Ricardo Silva, PT)
NVP Olomouc, CZ (4.9.2022): výborný 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB, BIG (Otakar Vondrouš, CZ, Tibor Havelka, SK)
Klubová výstava Alekšince, SK (27.8.2022): výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých (Austin Long-Doyle, IRL)
MVP Mladá Boleslav, CZ (21.8.2022): výborný 1, CAJC, BOJ, BOB, JUNIOR BIG, BIG 2 (Renata Cepková, CZ / Leoš Jančík, CZ)
Klubová výstava Lotzwil, CH (13.8.2022): výborný 2, res.CAC (Didier Basset, F)
NVP Mladá Boleslav, CZ, (10.7.2022): výborný 1, CAJC, BOJ, BOS Junior BIG, Junior BOD, Junior BIS (M. Kučerová, CZ / T. Havelka, SK / L. Jančík, CZ / B. Ovesná, CZ)
MVP Brno, CZ (26.6.2022): výborný 1, CAJC, BOJ, BOB (Tibor Havelka, SK)
MVP Litoměřice, CZ (22.5.2022): výborný 1, CAJC, BOJ, BOB, Junior BIG, BIG 3, Junior BOD, Res. Junior BIS
(R. Cepková, CZ, L. Fairaislová, CZ, O. Dolejšová, CZ))
Klubová výstava Němčice, CZ (21.5.2022): výborný 2 (Christian Janes, A)


Viktor pes roku 2023
Viktor BIG Nitra 2024
Viktor hlava
Viktor BOD ČB 2023
Viktor BIS KV Žamberk 2023
Viktor BIS SV Žamberk 2023
Viktor BIS Litva 2023
Viktor BIS Klubovka Němčice 2023
Viktor Klubovka Němčice 2023
Viktor JBIS NVP Boleslav 2022
Viktor bonitace
Viktor BOB Geneve sobota 2022
Viktor BOB Geneve sobota 2022
Viktor JBIS KV Žamberk 2022
Viktor JBIS SV Žamberk 2022
Viktor JBIS NVP Boleslav 2022
Viktor movement Litoměřice 2022
Viktor
Viktor JBIG NVP Boleslav 2022
Viktor Litoměřice 2022
Viktor Junior BOD Litoměřice 2022
Viktor res. Junior BIS Litoměřice 2022

Původ / Pedigree:

C.I.B.
BISS
World Winner ´18
European Winner ´19
Junior World Winner ´17
Club Winner ´19 ´20
Junior Club Winner ´18
ICh. Danger od Strážců hor
European Winner ´14
Ch. Garry z Kamenné kolonie
European Junior Winner ´08
European Club Winner ´10
ICh. Dallas od Strážců hor
Flóra Jurastic Bernaros
Junior World Winner ´12
ICh. Lejla od Strážců hor
ICh. Ambassador v.h. Borgerbos
Club Winner ´11
BIS Special Show ´11
Ch. Elisabeth od Strážců hor

BISS
Specialty Winner 2021
JCh. Perla Carpathian Saint´s
ICh. Nebukadnezar Van´t Hof Ten Eynder Woodhaven´s U R Van´t Hof ten Eynder
Gismane Van´t Hof Ten Eynder
ICh. Blondy Carpathian Saint´s Aventia Na Kazda Pogode
Scandia´s Bodyguard Heezedoorn


 

 
Copyright © 2010 - 2020 Milan Plundra, všechny texty a obrázky jsou osobním vlastnictvím a nemohou být kopírovány a dále publikovány bez našeho souhlasu.